Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Arrow
Arrow
Slider

Sztukateria wewnętrzna

Sztukateria wewnętrzna jest idealnym designerskim wykończeniem każdego wnętrza. Za sprawą detali sztukatorskich można otrzymać wyjątkowy klimat pomieszczeń. Oferujemy profile w stylu klasycznym jak również w nowoczesnym. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie indywidualnych projektów.

Sztukateria styropianowa wewnętrzna jest idealnym rozwiązaniem dla osób wymagających bardzo dobrej jakości, oryginalnego wzornictwa, łatwego montażu jak i odpowiedniej ceny. Listwy, fasety, rozety i inne elementy sztukaterii produkujemy z polistyrenu ekspandowanego EPS-200, który w procesie produkcji jest wzbogacony wypełniaczami, co zwiększa jego wytrzymałość i twardość a siła nacisku wynosi 4000 kg/m2.

Sztukateria XPS wewnętrzna wyprodukowana jest z polistyrenu ekstrudowanego (XPS- styrodur)  nie zawierającego  heksabromocyklododekanu. Klasa reakcji na ogień E (Euroklasa). Materiał zamkniętokomórkowy jego właściwości izolacyjne nie pogarszają się w czasie użytkowania. To produkt z najwyższej półki o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Profile XPS cechuje wysoka wytrzymałość oraz jednolita powierzchnia.

Indywidulany charakter pomieszczeniom będą również nadawały elementy dekoracyjne takie jak: kasetony, płyty dekoracyjne, konsole, nisze, detale kształtowe.

Zobacz również: sztukateria zewnętrzna, listwy oświetleniowe, taśmy LED i akcesoria, a także ciepłe parapety

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio