Pn-Pt
8:00 - 16:00
flag flag flag flag flag
Arrow
Arrow
Slider

Listwy oświetleniowe taśmy LED i akcesoria

Listwy oświetleniowe można montować wewnątrz budynków według dowolnej aranżacji. Dzięki zastosowaniu wzornictwa klasycznego jak i nowoczesnego nasze profile  idealnie nadają się do wykorzystania jako dekoracyjne elementy architektoniczne do każdego wnętrza. Listwy są przystosowane do montażu standardowej oświetleniowej taśmy LED.

Listwy oświetleniowe styropianowe produkujemy z polistyrenu ekspandowanego EPS-200, który w procesie produkcji jest wzbogacony wypełniaczami, co zwiększa jego wytrzymałość i twardość a siła nacisku wynosi 4000 kg/m2. Wybór przez Państwa listew oświetleniowych niepowlekanych pozwoli na wykończenie pomieszczeń tak aby miały one indywidualny i niepowtarzalny wygląd przy stosunkowo niskich kosztach.

Listwy oświetleniowe XPS wyprodukowane są z polistyrenu ekstrudowanego (XPS- styrodur)  nie zawierającego  heksabromocyklododekanu. Klasa reakcji na ogień E (Euroklasa). Materiał zamkniętokomórkowy jego właściwości izolacyjne nie pogarszają się w czasie użytkowania. Profile XPS cechuje wysoka wytrzymałość oraz jednolita powierzchnia.

W ofercie posiadamy również taśmy LED i inne akcesoria do listew oświetleniowych. Do każdej przesyłki dołączamy szczegółową instrukcję montażu oraz wykończenia listew.

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio